چه اپلیکیشن‌هایی میتواند در سفر به شما کمک کند؟

تاریخ انتشار: 1397/05/09 - 09:58 | مشاهده: 317 بار
به اشتراک گذاری
Photo

یکسری اپلیکیشن وجود دارن که در مقابل استرس ناشی از سفر اول شما به منطقه‌ای مثل پادزهر عمل می‌کنند، لیستی از این اپلیکیشن‌ها را برای شما تهیه کردیم که با هم می‌خوانیم:

 

اپلیکیشن Companion

اگر مجبور شدید در طول سفر از مسیرهایی که هیچ شناختی روشون ندارید عبور کنید و نگران و ترسیده‌خاطر شدید از Companion کمک بگیرید! شما با این برنامه هر مسیری که می روید را به دوستانتان می گویید و آن ها را هر لحظه در جریان اتفاقاتی که در سفر برایتان می افتد قرار می دهید. دوستتان می تواند از روی GPS مسیری که می روید را ببیند، از طرفی برنامه برای دیگر دوستان شما هم پیام هایی را می فرستد تا اگر می خواهند در این سفر همراه شما باشند. نیازی نیست دوست شما برای این سفر مجازی اپلیکیشن را نصب کند. فقط پیغامی را می گیرد که در لینک آن محل اقامت شما روی نقشه کاملا مشخص است. نگران افراد مزاحم هم نباشید، چرا که اگر کسی مزاحم شما شود، برنامه از خود صداهای ترسناکی را منتشر می‌کند که در کسری از ثانیه افراد مزاحم را وادار به فرار می‌کند!

 

اپلیکیشن Grab
در فرودگاه ممکن است به خاطر ترس از جا ماندن یا تغییر ساعت پرواز حتی برای سفارش غذا هم نتوانید از صندلی‌تان دور شوید. با این اپلیکیشن اگر زمان کمی دارید بدون اینکه از کنار گیت تکان بخورید برای خودتان غذا سفارش دهید و فقط زمانی از کنار گیت بلند شوید که مطمئنید غذایتان آماده شده است. در‌حال‌حاضر این برنامه در حدود ۲۰ فرودگاه معروف دنیا فعال است و به زودی به دیگر فرودگاه ها هم می رود.

 

اپلیکیشن 1Password
با این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید همه رمزهای عبور خود را مدیریت کنید؛ کافیست رمز عبور خود را به این اپلیکیشن بسپارید تا ببینید چگونه تا پای جان از آن محافظت می کند! با این برنامه اگر در طول سفر خدای نکرده تلفن‌همراهتان به سرقت برود هیچ‌کس نمی‌تواند اطلاعات شخصی گوشی شما را ببیند.

 

اپلیکیشن FlightAware
در صورتی که به هر دلیل پرواز شما کنسل شده باشد، اگر شما از اولین مسافران پرواز کنسل شده باشید این شانس را دارید که خودتان را به پرواز بعدی برسانید. با این نرم‌افزار می‌فهمید که آیا پرواز شما تاخیری و یا کنسلی دارد یا نه. این برنامه همچنین این قابلیت را دارد که پروازهای خروجی آینده را بررسی کند و از این طریق اطلاعات کاربران را بالاتر ببرد.

 

اپلیکیشن CDC Travwell
شاید قبل از سفر به منطقه‌ای نگران باشید که نکند مردم آن منطقه به بیماری خطرناک و مسری مبتلا شده باشند، در این اپلیکیشن نکاتی در مورد بیماری‌های جهانی آورده شده که می‌توانید آنها را به کار ببندید و از بیماری‌ها پیشگیری کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که مقصد خود را به برنامه بگویید حالا برنامه مثل یک پزشک به شما می گوید که فلان واکسن را بزن و این کارها را انجام بده تا از بیماری در امان باشی.
این برنامه حتی شماره خدمات اورژانسی مقصد را هم به شما می دهد تا از خدمات آن ها استفاده کنید.

 

اپلیکیشن PackPoint
اگر قبل از سفر نگران این هستید که وسیله‌ای را جا نگذارید یا در مقصد ناگهان متوجه شوید به وسیله خاصی نیاز دارید به شما پیشنهاد می‌کنم این اپلیکیشن را نصب کنید! سپس اسم مقصد و فعالیت‌هایی که قرار است در این سفر انجام دهید را به برنامه بدهید تا به شما بگوید که به چه وسایلی نیاز دارید.

 


این برنامه می‌داند که مثلا در مقصد شما باران زیاد می‌بارد، پس به شما یادآوری می‌کند که چتر فراموشتان نشود یا چه نوع لباسی با خود بردارید!


نظرات کاربران: