سالانه نمایشگاه‌های متعددی در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت و بازدید از این نمایشگاه‌ها از سراسر دنیا به کشورهای برگزار‌کننده سفر می‌کنند. این نمایشگاه‌ها علاوه بر اینکه امکان آشنایی با شرکت‌های مختلف و تجار بین‌المللی را در اختیار شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار می‌دهد، محلی برای کسب به‌روز‌ترین اطلاعات و بازدید از محصولات جدید است. برای شرکت، استفاده و بهره‌وری کامل از نمایشگاه‌ها، اغلب علاقمندان مایل به سفر با تورهای نمایشگاهی هستند.


تور نمایشگاهی چیست؟

نمایشگاه‌های بیشماری که هرسال در سراسر دنیا برگزار می‌شود، موجب‌شده تا صاحبان مشاغل و افراد علاقه‌مند مایل به بازدید از این نمایشگاه‌ها باشند و به همین دلیل تورهایی تحت عنوان تورهای نمایشگاهی برای بازدید از نمایشگاه‌های مختلف شکل گرفته‌اند. تور نمایشگاهی، شامل برنامه مسافرتی است که به منظور بازدید از یک نمایشگاه خاص تنظیم می‌شود.


تورهای نمایشگاهی شامل چه خدماتی هستند؟

پکیج تور نمایشگاهی برای ایام نمایشگاه تنظیم می‌شود و شامل بلیت هواپیما، ویزا (در صورت نیاز)، ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل، راهنمای فارسی‌زبان است. هتل‌های رزرو شده اغلب هتل‌هایی هستند که به نمایشگاه نزدیک یا سرویس رفت و برگشت به نمایشگاه دارند و موجب می‌شوند تا شرکت‌کنندگان بهترین استفاده را از زمان برده و به راحتی به محل نمایشگاه رفت‌و‌آمد داشته باشند.
راهنماهای فارسی‌زبان در تورهای نمایشگاهی در ارتباط با نمایشگاه اطلاعات کافی دارند تا در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند.چگونه می‌توان اطلاعات کافی در ارتباط با نمایشگاه‌های مختلف را دریافت کرد؟

آژانس دیانا در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی به منظور شرکت در نمایشگاه‌های مختلف در سراسر دنیا فعالیت دارد و در صورتی‌که مایل به کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با زمان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف، موضوع نمایشگاه‌ها و  پکیج‌های تور نمایشگاهی دارید، میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را کسب کنید و همچنین می‌توانید اطلاعات مربوط به تورهای نمایشگاهی ما را در صفحه تورهای نمایشگاهی در وب سایت ما ببینید.

اما خدمات ما فقط به برگزاری تورهایی که برای آنها برنامه‌ریزی کرده‌ایم خلاصه نمی‌شود. اگر شما مایل به شرکت در نمایشگاهی هستید که در لیست تورهای نمایشگاهی ما ذکر نشده یا اگر شما مایل هستید پکیج تور متفاوتی (با پرواز‌های متفاوت، اقامت در هتل‌هایی غیر از هتل‌های پیشنهادی ما، اقامت کمتر یا بیشتر از زمان ذکر شده در پکیج‌های ما) داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا پکیج توری مناسب با درخواست‌تان برای شما تهیه کنیم.

 

 

و به یاد داشته باشید که...

در اغلب نمایشگاه‌ها ما تخفیفات ویژه‌ای برای صاحبان مشاغل و شرکت‌های مربوطه داریم؛ بنابراین اگر شما هم صاحب شرکت هستید یا کارمند شرکتی مرتبط با موضوع نمایشگاه، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه ما که مخصوص صاحبان مشاغل می‌باشد، استفاده کنید. در این مورد اطلاعات بیشتر را از همکاران ما دریافت کنید.

تورهای نمایشگاهی تورهایی هستند که برگزاری آنها به تجربه و دقت احتیاج دارند تا بتوانید به راحتی مسافرت خود را برنامه‌ریزی کرده و از هر لحظه آن استفاده کنید و ما مفتخریم که تجربه خود را در زمینه تورهای نمایشگاهی در اختیار شما قرار دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه ما در تورهای نمایشگاهی استفاده کنید.

به اشتراک گذاری